شرکت سئو سایت

امروزه سئو سایت، اکسیژن لازم برای تنفس تمام سایت ها است.یعنی اگر گران ترین و حرفه ای ترین سایت جهان را طراحی کنید اما روی سئو آن سایت فعالیتی انجام ندهید، آن سایت به هیچ دردی نمی خورد.این کار مثل این است که وسط کویر، یک فروشگاه شیک و بزرگ بسازید اما هیچ مشتری وارد آن فروشگاه نمی شود.

اگر به دنبال افزایش بازدیدکننده، برندسازی و افزایش فروش هستید از همین حالا، باید به فکر همکاری با یک شرکت سئو سایت باشید.

خدمات شرکت های سئو

انجام سئو و مشاوره سئو، مهمترین خدمات شرکت های سئو می باشند.

  1. سئو سایت خودتان را برون سپاری و آن را به عهده یک شرکت تخصصی سئو، واگذار کنید.(بیش از 90% از مدیران، این روش را انتخاب می‌کنند)
  2. مسئولیت سئو یا بهینه سازی سایت تان را به یکی از بخش های داخل مجموعه تان واگذار کنید و بصورت دوره ای از خدمات مشاوره سئو افراد متخصص استفاده کنید.

لیست خدمات شرکت های سئو

ویژگی بهترین شرکت سئو سایت

مهمترین ویژگی یک شرکت سئو خوب، داشتن نمونه کار قوی و انضباط در کار می باشد.در انتخاب شرکت سئو حتماً به این دو ویژگی دقت ویژه ای کنید.

اگر در انتخاب ما جهت همکاری تردید دارید، می توانید نگاهی به کارنامه ما بیاندازید و با خیال راحت، اقدام به همکاری با ما کنید.

شرکت سئو در تهران

حتماً جستجوهای زیادی تا به حال، برای پیدا کردن شرکت سئو در تهران، انجام داده اید.به جرات می توان گفت تیم ما، یکی از بهترین شرکت های سئو در تهران است که می تواند، پروژه سئو شما در سراسر کشور را بصورت آنلاین مدیریت کند.

روند همکاری با ما

سوالات متداول

سوالات متداول

تعرفه شرکت سئو سایت شما چقدر است؟

قیمت پروژه های سئو وبسایت با توجه به تعداد و سختی کلمات کلیدی انتخابی،تعیین می شود.

چه مدت زمان لازم است تا به صفحه اول گوگل برسیم؟

زمان لازم برای انجام پروژه سئو، به سختی و سطح رقابت کلمات کلیدی انتخابی شما بستگی دارد و با توجه به میزان حجم کاری،مدت زمان انجام سئو؛ در قرارداد به کارفرما اعلام می شود.

شرکت سئو شما از چه روشی برای سئو استفاده می کند؟

تمام پروژه های خود را از طریق سئو کلاه سفید مثل تولید و بهینه سازی محتوا، رفع مشکل و ارتقای تکنیکال سایت و … انجام می دهیم تا یک نتیجه پایدار را به کارفرما تحویل دهیم.

شرکت شما پشتیبانی بعد از پایان قرارداد دارد؟

بله، بعد از قرار گرفتن کلمات کلیدی کارفرما در صفحه اول گوگل و پایان قرارداد، قرارداد پشتیبانی سئو و حفظ رتبه ها، منعقد می شود تا فعالیت های لازم جهت نگهداری و حتی ارتقای رتبه ها انجام شود.

تولید محتوا به عهده شرکت سئو است یا مشتری؟

هزینه اعلامی بدون در نظر گرفتن هزینه تولید محتوا و لینکسازی خارجی و فقط دستمزد شرکت سئو می باشد.

 

مشاوره سئو [رایگان]

مشاوره سئو از شرکت ما می تواند، تضمین کننده

رسیـدن شمـا بـه رتبـه هـای برتـر گوگل باشـد.

    اگر به دنبال یک شرکت سئو در ساری هستید، می توانید از طریق فرم فوق با ما ارتباط بگیرید.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.