پرش لینک ها

سئو در ساری

اگر به دنبال شرکت سئو در ساری هستید، این مقاله می تواند برای شما مفید باشد.سئو یعنی بهینه سازی سایت برای موتور جستجوی گوگل و نمایش سایت در نتایج برتر کاربران ساری و حتی کشور.

اگر بخواهم به زبان ساده بگویم،یعنی باید کارهایی انجام دهید تا سایت شما در نتایج برتر گوگل قرار گیرد.

مثلاً یک پزشک در ساری،کارهای پوست و زیبایی انجام می دهدو قصد دارد کلمات کلیدی مورد نظر خود را سئو کند.یعنی اگر فردی «تزریق ژل لب در ساری» را در گوگل سرچ کرد،سایت آن پزشک را،در صفحه اول نتایج گوگل یا رتبه های یک تا سه ببیند.

سئو در ساری

 

یکی از مهمترین ترس های صاحبان کسب و کارهای اینترنتی و کارفرمایان،عدم بالا آمدن سایت در نتایج برتر گوگل است که ترس به حقی هم می باشد.

اما باید به شما بگویم که برای مقابله و کاهش این نوع ترس،بهتر است قبل از همکاری،حتماً نمونه کارهای آن شرکت در سئو را ببینید و مطمئن شوید از تخصص،دانش بالا و تجربه کافی برخوردار هستند.

پس از اطمینان از قوی بودن آن مجموعه در سئو سایت،باید با یک برنامه ریزی درست و بلند مدت،صاحب جایگاه در رتبه های برتر گوگل شد.

مجموعه ما با داشتن تخصص و تجربه 10 ساله ،آماده همکاری با سایت در زمینه سئو در ساری می باشد.

این مقاله جهت بالا بردن اطلاعات شما قبل از واگذاری پروژه سئو در ساری،تهیه شده است پس حتماً تا آخر مطالعه بفرمایید.

اگر در صدر نتایج گوگل قرار بگیرید چه اتفاقی می افتد؟

سایت بدون بازدیدکننده هیچ ارزشی ندارد و مثل فروشگاه بدون مشتری می باشد.بعضی افراد با صرف کلی هزینه مالی برای طراحی سایت اما به نتیجه دلخواه شان نمیرسند،چون به بهینه سازی سایت و سئو خود، توجه ای نکرده اند.

با قرار گرفتن در صدر نتایج گوگل،بازدید کننده بیشتری وارد سایت می شود و در نتیجه فروش خدمات و محصولات بالاتر می رود.

مزایای سئو در ساری

اگر شما دارای یک کسب و کار در شهرستان ساری هستید،پس قطعاً قصد دارید در بین رقبای محلی خود و مردم آن منطقه دیده شوید.

پس سئو در ساری یکی از بهترین روش ها برای بازاریابی،تبلیغات و فروش کسب و کارتان می باشد و با این روش می توانید مشتریان محلی و ساکن شهر خود را جذب کنید.

مثلاً یک دندانپزشک در ساری،به دنبال سئو سایت خود در ساری می باشد که اگر شخصی عبارت «بلیچینگ دندان در ساری» را سرچ کرد،سایت وی جزو نتایج صفحه اول گوگل قرار بگیرد و مخاطبان را جذب و تبدیل به مشتری کند.

چرا سئو برای کسب و کارهای محلی مناسب می باشد؟چون مخاطب های با کیفیتی که به دنبال خدمات و محصولات شما هستند را جذب می کنید و آن مخاطب ها بسیار ارزشمند هستند چون آنها به کسب و کار شما نیاز داشتند که سرچ کردند.پس بهترین زمان برای معرفی مجموعه تان می باشد.

این روز ها اکثر کسب و کارها درگیر شبکه های اجتماعی شده اند اما مشتریان در گوگل هستند.

علاوه بر این،قرار گرفتن در صدر نتایج گوگل،می تواند اعتماد مخاطبان را افزایش دهد تا راحتر از شما خرید کنند.

سئو بهتر است یا تبلیغات گوگل؟

اکثر افراد این سوال را از ما میپرسند.برای جواب به این سوال بهتر است،ماهیت هر کدام را توضیح و با هم مقایسه کنیم.

تبلیغات در گوگل (Google Ads) پرداخت هزینه به ازای هر کلیک می باشد.

مثلاً شما کلمه کلیدی انتخاب می کنید و به گوگل اطلاع می دهید هر شخصی آن کلمه را سرچ کرد،سایت ما را در ابتدای نتایج، به کاربر نمایش بده و گوگل به ازای هر کلیک کاربر روی لینک سایت شما،هزینه ای به دلار دریافت می کند.

عیب بزرگ این روش آن است که این کار در صورت تمام شدن اعتبار مالی،لینک شما از خط 1 گوگل برداشته می شود و به جایگاه واقعی خود برمی گردد.

اما سئو نیاز به پرداخت هزینه بابت هر کلیک ندارد.یکبار هزینه می کنید و در صدر نتایج گوگل قرار می گیرد و هزینه آن نسبت به روش تبلیغاتی گوگل بسیار بصرفه تر می باشد.

حالا چه کارهایی باید انجام شود تا در صدر نتایج گوگل قرار بگیریم؟

یکسری فعالیت ها باید روی سایت و خارج از سایت انجام شود تا سایت برای گوگل معتبر تر شود و آن را بالاتر از رقیب ها در نتایج خود نمایش دهد.

تحقیق کلمه کلیدی برای سئو در ساری

اولین گام برای سئو،تحقیق کلمه کلیدی می باشد.

یعنی باید کلمات مناسب را با توجه به رفتار کاربران گوگل و رقبا پیدا و بهترین ها را برای انجام سئو در آن کلمات انتخاب کرد.

اگر کلمات کلیدی درستی انتخاب نشود،کل زمان و سرمایه های شما به هدر خواهد رفت.چون ممکن است در یک کلید واژه شما در رتبه اول گوگل قرار بگیرید اما آن کلید واژه نه میزان سرچ بالایی دارد و نه مشتری هدف شما آن کلمه را سرچ می کند.

پس قطعاً به اهمیت این موضوع پی بردید.

بازاریابی محتوایی

فرض کنید صفحه مدنظر شما به رتبه اول گوگل رسید.اگر در آن صفحه محتوای استانداردی برای بازاریابی و تبدیل کاربر به مشتری وجود نداشته باشد،عملاً فروشی اتفاق نخواهد افتاد و خیلی زود از این کار دلسرد می شوید.

مجموعه ما با توحه به دانش بازاریابی که در طی این مدت کسب کردند،می توانند نرخ تبدیل کاربر به مشتری را بیشتر کنند تا به فروش بالایی برسید.

طراحی سایت در ساری

یکی از عوامل بسیار مهم برای نتیجه گرفتن در سئو،ظاهر و سرعت سایت می باشد.مجموعه ما در هنگام طراحی سایت،به تمام عوامل موثر در رتبه بندی گوگل توجه و آن را اجرا می کند.پس می توانید با خیال راحت،طراحی سایت خودتان را به تیم ما بسپارید.

خیلی از شرکت ها به کارفرمایان سایت های بسیار حرفه ای و پرهزینه پیشنهاد می دهند و صاحب کسب و کار قبول می کند.

کارفرما در ابتدای کار هزینه بسیار زیادی برای طراحی سایت انجام می دهد که کار بسیار بیهوده ای است چون آن سایت بدون سئو هیچ دستاوردی برای آن شرکت نخواهد داشت و مانند یک فروشگاه بسیار لوکس در دل کویر لوت می باشد.

در مجموعه ما می توانید با کمترین هزینه،بهترین سایت برای سئو داشته باشید و از به هدر رفتن سرمایه تان جلوگیری کنید.

مدت زمان انجام سئو در ساری

سئو یک پروسه بلند مدت است که به کار و زمان زیادی نیاز دارد.بطور میانگین سئو کلمات کلیدی در ساری به 4 الی 6 ماه زمان نیاز دارد.

قیمت سئو در ساری

با توجه به کلمه کلیدی و رقابت در آن کلمه،مدت زمان و قیمت انجام سئو آن مشخص می گردد.

قرارداد سئو در ساری

هنگام انعقاد قرارداد سئو در ساری،یک برنامه جامع و کامل از کارهایی که قرار است روی وب سایت شما انجام شود در اختیارتان قرار داده می شود تا از ابتدای کار در جریان کارها قرار بگیرید.

این پروپوزال سئو معیار قابل اندازه گیری برای طرفین قرارداد می باشد.

مشاوره سئو در ساری

اگر شما اطلاعاتی از مجموعه فعالیت ها برای سئو سایت تان ندارید،نگران نباشید،من بهمراه تیمم آماده ارائه خدمات سئو برای توسعه کسب و کار شما در استان مازندران می باشیم.

اگر به دنبال سئو در ساری ،قائمشهر و بابل هستید،میتوانیم یک جلسه مشاوره حضوری با من داشته باشید.

برای مشاهده تمونه کارهای سئو کلیک کنید.