پرش لینک ها

امروزه سئو سایت، اکسیژن لازم برای تنفس تمام سایت ها است.یعنی اگر گران ترین و حرفه ای ترین سایت جهان را طراحی کنید اما روی سئو آن سایت فعالیتی انجام ندهید، آن سایت به هیچ دردی نمی خورد.این کار مثل این است که وسط کویر، یک فروشگاه شیک و بزرگ بسازید اما هیچ مشتری وارد آن فروشگاه نمی شود.

اگر به دنبال افزایش بازدیدکننده، برندسازی و افزایش فروش هستید از همین حالا، باید به فکر همکاری با یک شرکت سئو سایت باشید.

چرا باید با یک شرکت سئو همکاری کنید؟

سئو یک تخصص و مهارت تمام وقت است.یک متخصص سئو، تمام وقت خود را صرف انجام پروژه های سئو و آپدیت دانش خود می کند و مطمئناً تخصص و تجربه آن شخص بهتر از شما می باشد.به خصوص زمانی که شما مشغول مدیریت کسب و کار و افزایش اطلاعات خود در حوزه کاری تان هستید.

قطعاً بهتر این است که شما زمان خود را صرف پیدا کردن ایده و بالا بردن اطلاعات حوزه تخصصی خودتان کنید تا نسبت به رقبا پیشرفت چشم گیری داشته باشید.پس بهتر است یک سئو کار حرفه ای استخدام کنید یا از یک مشاور سئو با ذکاوت راهنمایی بگیرید.

همچنین همکاری با یک شرکت سئو می تواند در زمان شما صرفه جویی کند و شما را سریعتر و مطمئن تر به هدف تان برساند.چرا؟

چون متخصصین سئو به دلیل انجام متعدد پروژه های سئو، تجربه بالایی دارند و نیازی به انجام دادن آزمون و خطا ندارند و با زمان و هزینه کمتر، شما را به هدف تان می رسانند.

اما اگر بخواهید خودتان یا یکی از کارمندان تان، سئو سایت را انجام دهید، چون اولین بارتان است که در این مسیر قرار گرفتید، مطمئناً تجربه ای ندارید و باید با آزمون و خطا سئو سایت را انجام دهیدکه این کار سرمایه و زمان شما را هدر می دهد.

تحقیق کلمه کلیدی

اولین و مهمترین قدم، انتخاب کلمه کلیدی مناسب است.یعنی مخاطبان هدف شما با چه عبارتی به دنبال کسب و کار شما هستند.

آنالیز رقبا

باید تمام رقبای شما بررسی و تحلیل شوند تا بتوان بهترین فعالیت ها برای موفقیت در رقابت را مشخص کرد.

 

بررسی کامل پروژه

برای اینکه خدمات سئو موثر و مفید واقع شود باید به درک کامل و درستی از کسب و کار و مشتریان رسید.

گزارش دهی

بصورت دوره ای گزارش کاملی از مجموعه فعالیت ها و نتایج در اختیار شما قرار می گیرد تا متوجه تغییرات در سئو سایت تان شوید.

 

سئوی OFF Page

بک لینک گرفتن و فعالیت در شبکه های اجتماعی جزو اعظمی از سئو خارجی هستند که اگر به درستی انجام نشود،ممکن است منجر به خارج شدن سایت از نتایج گوگل شود.

سئوی ON Page

محتوا،لینک سازی داخلی، متاتگ ها و … ساخته یا بطور کامل بهینه سازی خواهند شد تا یک صفحه کامل از دید مخاطبان هدف و گوگل شود.

شرکت سئو در تهران

حتماً جستجوهای زیادی تا به حال، برای پیدا کردن شرکت سئو در تهران، انجام داده اید.به جرات می توان گفت تیم ما، یکی از بهترین شرکت های سئو در تهران است که می تواند، پروژه سئو شما در سراسر کشور را بصورت آنلاین مدیریت کند.

روند همکاری با ما

03

اجرای استراتژی

استراتژی هایی که از قبل تهیه شده، وارد فاز اجرایی می شود تا نتیجه ماندگاری حاصل شود.

02

انعقاد قرارداد

پس از توافق اولیه،قرارداد جامع و کامل همکاری تنظیم و برای کارفرما ارسال می گردد تا پس از مطالعه، قرارداد منعقد شود.

01

تهیه پروپوزال

پس از تکمیل فرم همکاری،درخواست شما بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد تا پروپوزال مخصوص شما تهیه و ارائه گردد.

سوالات متداول

قیمت پروژه های سئو وبسایت با توجه به تعداد و سختی کلمات کلیدی انتخابی،تعیین می شود.

زمان لازم برای انجام پروژه سئو، به سختی و سطح رقابت کلمات کلیدی انتخابی شما بستگی دارد و با توجه به میزان حجم کاری،مدت زمان انجام سئو؛ در قرارداد به کارفرما اعلام می شود.

تمام پروژه های خود را از طریق سئو کلاه سفید مثل تولید و بهینه سازی محتوا، رفع مشکل و ارتقای تکنیکال سایت و … انجام می دهیم تا یک نتیجه پایدار را به کارفرما تحویل دهیم.

بله، بعد از قرار گرفتن کلمات کلیدی کارفرما در صفحه اول گوگل و پایان قرارداد، قرارداد پشتیبانی سئو و حفظ رتبه ها، منعقد می شود تا فعالیت های لازم جهت نگهداری و حتی ارتقای رتبه ها انجام شود.

هزینه اعلامی بدون در نظر گرفتن هزینه تولید محتوا و لینکسازی خارجی و فقط دستمزد شرکت سئو می باشد.

  مشاوره سئو [رایگان]

  مشاوره سئو از شرکت ما می تواند، تضمین

  کننده رسیدن شما به رتبه های برتر گوگل باشد.

  Leave a comment

  Name*

  Website

  Comment