به کار گیری تجربه متروپل در سئو سایت

بخش هایی از ساختمان متروپل واقع در خیابان امیرکبیر آبادان، ظهر روز دوشنبه دوم خرداد ماه 1401 ریزش کرد.این حادثه تا کنون 29 فوتی داشته و سراسر ایران را غرق عزا و ماتم کرده است.اگر شما هم خشت اول سئو سایت تان را درست نگذارید تا ثریا می رود این دیوار کج!

می خواهیم در این مقاله بررسی کنیم که چطور کاخ آرزوها روی سر مردم و مالک سازنده ساختمان فرو ریخت و از تجربه های آن در حوزه سئو سایت استفاده کنیم.

ریزش ساختمان متروپل

برج های دوقلو متروپل در مساحتی حدود 10 هزار متر مربع بنا شده بودند و قرار بود متروپل ها مثل برج های مجلل و معروف دنیا در طبقات بالا با پل های شیشه ای به هم وصل شوند و به عنوان جاذبه گردشگری آبادان خودنمایی کنند.

شما هر جای آبادان را یک متر حفاری کنید به آب می رسید و بهمین دلیل به آبادن می گویند جزیره، چون خاک باتلاقی دارد و ساخت ساختمان های عظیم و بزرگ باید با محاسبات بسیار دقیق انجام شود.

در حوزه سئو سایت هم اگر خشت اول را درست نگذارید، تا ثریا می رود دیوار کج!اگر از ابتدا، به صورت صحیح و اصولی تحقیق کلمات کلیدی انجام ندهید و ساختار محتوایی درستی نچینید، قطعاً آخر و عاقبت سایت شما هم به داستان متروپل ختم می شود و کاخ آرزوهای تان روی سرتان خراب می شود.پس خشت اول را درست بچینید تا ساختمانی که می سازید به صورت درست بالا بیاید تا بتوانید با خیال راحت از آن بهره برداری کنید.

زمانی که ساخت متروپل آبادان رو به اتمام بود،قسمتی از ساختمان نشست می کند، بعضی از تیرک ها کج می شود و یک ستون اصلی ترک می خورد.بعضی از افراد اخطار می دهند که این ساختمان احتمال ریزش دارد اما مالک متروپل ، آقای حسین عبدالباقی گوشش به این اخطارها بدهکار نبود.

در ادامه حسین عبدالباقی تعدادی از مهندسین را دور هم جمع می کند که هر طور شده ، این پروژه ساخت آن ادامه پیدا کند و تخریب نشود.در نهایت تصمی بر این شد تا شمع های بیشتری زیر سقف بزنند و دور ستون های آسیب دیده بتون ریزی انجام دهند تا متروپل را نجات دهند.اما هیچ کدام از این کارها افاقه نکرد و در نهایت متروپل با تمام رویاهای صاحبش فرو ریخت.

حسین عبدالباقی سازنده متروپل

سعی کنید برای سئو سایت ، از همان ابتدا با افراد متخصص این حوزه مشورت کنید تا در آینده دچار مشکلاتی مثل کنیبالیزیشن، لینکسازی داخلی و خارجی اشتباه، پنالتی شدن نشوید.

ماجرای پروژه متروپل عبدالباقی حکایتی از کارفرماهایی است که به دنبال آن هستند خودشان،کارمندشان یا یک سئوکار بی تجربه ، سایت آنها را با حداقل هزینه سئو کند اما در آخر تمام زمان،پول و انرژی شان به هدر می رود و یک سایت پر از محتوای بی مصرف، رپورتاژ های اشتباه و در سایت حذف شده از نتایج گوگل تحویل می گیرند.

لطفاً و خواهشاً مواظب منابعی که در اختیار دارید باشید و از آنها هوشمندانه استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *