آموزش اینستاگرام+راه های درآمدی

فرض کنیم شما در دوره آموزش اینستاگرام شرکت نکردید،چه اتفاقی می افتد؟مجبور هستید همه روش ها را تست کنید و با آزمون و خطا به روش های موثر دست پیدا کنید.با این کار در زمینه مالی صرفه جویی کردید اما زمان که مهمترین و با ارزشترین ثروت است را از دست داده اید.

کسب و کارهایی که وارد این اپلیکیشن پرمخاطب نشوند و اینستاگرام را بصورت حرفه ای یاد نگیرند،به زودی ورشکست خواهند شد.در این مقاله، نقشه راه موفقیت در اینستاگرام را جامع و کامل برای شما توضیح دادم.

من میلاد اکبری هستم،مدرس و مشاور کسب و کار اینترنتی.
حدود 9 سال است که در زمینه بازاریابی اینترنتی فعالیت دارم و انواع روش های بازاریابی،برندینگ و فروش را در فضای مجازی تحقیق و تست کردم و به نتایج خوبی رسیدم.
قصد دارم تجربیاتم را در اختیار شما علاقه مندان به کسب درآمد از طریق اینترنت قرار دهم تا شما هم با استفاده از این دانش و تجربه به درآمد خوبی از طریق اینترنت برسید.

طی چند سال اخیر،استفاده از اینترنت و گوشی های هوشمند رشد خیره کننده ای داشته و طبق آمار رسمی منتشر شده،تعداد کاربران اینترنت در ایران 80 میلیونی ما،حدود 65 میلیون نفر است.غیر از اینترنت،هیچ ابزار دیگه ای با این حجم از مخاطب وجود ندارد تا شما خودتان یا کسب و کارتان را معرفی و بازاریابی کنید حتی بیلبوردهای اتوبان های پرتردد کشور هم چنین پتانسیلی ندارند.

آموزش اینستاگرام
امروزه نگاه های مردم در طول روز بیشتر به صفحه موبایل شان است و اینستاگرام یک اپلیکیشن بسیار راحتی است که هر شخصی با هر شناختی از فضای مجازی،میتواند مشتری و پای ثابت آن شود.بهمین دلیل حدود 47 میلیون ایرانی در این شبکه اجتماعی عضو هستند.

آموزش اینستاگرام

پس با توجه به تعداد مخاطبان،متمرکز شدن کسب و کارها و افراد روی بازاریابی از طریق اینستاگرام،از نان شب هم واجب تر است.

داستان سارق سابقه دار

از یک سارق سابقه دار می پرسند که چرا انقدر بانک میزنی،اون جواب داد چون توی بانک پول بیشتری است.
افراد حرفه ای و کسب و کارهای موفق برای معرفی خودشان و بازاریابی وارد مکان هایی می شوند که تعداد زیادی مخاطب آنجا حضور دارد و یکی از آن مکان ها،شبکه اجتماعی به خصوص اینستاگرام است.
پس شما هم برای معرفی و بازاریابی و در نتیجه رشد کسب و کارتان باید وارد اینستاگرام شوید و مهمتر از همه اصولی و حرفه ای کار کنید.
کسب و کارهای سنتی که وارد فضای مجازی نشوند،محکوم به شکست خواهند بود.
با اینستاگرام می توانید در هر جای دنیا و در هر زمان برای برند تان بازاریابی کنید و محصولات و خدمات خود را بفروش برسانید.

آموزش اینستاگرام

در حال حاضر تعداد اندکی از مردم بصورت اصولی و حرفه ای در اینستاگرام فعالیت می کنند اما به زودی این فرصت تبدیل به مهارت می شود و اکثر مردم با فعالیت حرفه ای آشنا می شوند و هر چقدر دیرتر این اصول را یاد بگیرید،تعداد رقبایتان بیشتر و فعالیت در اینستاگرام سخت تر خواهد شد.
خب حالا که به اهمیت اینستاگرام مارکتینگ (بازاریابی از طریق اینستاگرام) پی بردید،بریم سراغ آموزش رایگان صفر تا صد اینستاگرام مارکتینگ.

بازاریابی از طریق اینستاگرام 4 بخش مهم و اساسی دارد:

1- ساخت پیج حرفه ای اینستاگرام

خیلی از افراد می گویند ما اکانت اینستاگرام ساختیم و فعالیت می کنیم و حتی تعداد زیادی فالوور داریم.ولی میبینم اصول را رعایت نکردند.اصول ساخت فوندانسیون پیج را باید یاد بگیرید و درست اجرا کنید.
بنظر من اولین و مهمترین بخش قبل از همه کارها،ساخت یه پیج با ظاهر زیبا و ساختار درست می باشد.اگر به این بخش توجه نکنید،حتی اگر تبلیغات حرفه ای در اینستاگرام انجام دهید و کلی هزینه کنید،اما نتیجه دلخواه را نمی گیرید.
پس طراحی با نرم افزارهای گرافیکی یا ادیت با اپلیکیشن های موبایل را آموزش ببینید یا از یک طراح گرافیکی در کنارتان کمک بگیرید.

2- افزایش فالور اینستاگرام

راه های موثری که باعث بیشتر دیده شدن و جذب فالوور هدفمند می شود را باید اجرا کنید.
بعضی از این راه ها رایگان هستند اما زمان زیادی نیاز دارند تا به نتیجه برسند ولی بعضی از راه ها نیاز به هزینه دارد اما سرعت رشد بالاتری دارد مثل تبلیغات.
آموزش تبلیغات در اینستاگرام را ببینید تا جلوی هدر رفت سرمایه تان را بگیرید و فالوور بیشتری جذب کنید.

3- افزایش تعامل و اعتماد

پس از جذب مخاطب هدف ، باید اقداماتی که باعث افزایش تعامل و اعتماد مخاطبان می شود را انجام دهید.اگر این کار را نکنید،فالوورها،شما را آنفالو می کنند و از صفحه تان خارج می شوند.

4- تبدیل مخاطب به مشتری

وقتی مخاطبان به شما اعتماد کردند،باید یاد بگیرید چطوری آنها را به مشتری تبدیل کنید.
تا زمانی که به مباحث فروش اینستاگرامی مسلط نشوید،درآمدی کسب نخواهید کرد و کم کم از فعالیت در این شبکه اجتماعی دلسرد می شوید.

آموزش اینستاگرام

مهمترین عامل های موفقیت، تولید محتوا در اینستاگرام و تبلیغات در اینستاگرام می باشد.

ایده های کسب درآمد از اینستاگرام

قبل از آموزش اینستاگرام باید روش درآمدزایی خود از اینستاگرام را مشخص کنید.

سه روش برای درآمدزایی وجود دارد که با توجه به شرایط و توانایی های خود می توانید یکی از این روش را انتخاب کنید:

1- فروش محصولات و خدمات خود

اگر صاحب کالا یا خدماتی برای فروش هستید می توانید از طریق اینستاگرام بازاریابی کنید و بفروشید.همانطور که می بینید،فروش خیلی از کسب و کارها از طریق اینستاگرام بیشتر از فروش حضوری آنها می باشد.

2- مشارکت در فروش (فروش محصولات و خدمات دیگران)

اگر نه محصولی دارید و نه تخصصی دارید که بخواهید به دیگران خدمات ارائه دهید، بهترین روش برای کسب درآمد از اینستاگرام، همکاری در فروش محصولات و خدمات دیگران است. این کار آنقدر ساده و بدون دردسر خواهد بود که الان بسیاری از افراد درآمدهای چند صد میلیونی در ماه از این روش دارند. در این روش شما برای تولید، نگهداری و عرضه محصولات و یا ارائه باکیفیت محصولات، هیچ دغدغه ای نخواهید داشت و صرفا واسطه ای هستید که این خدمات و محصولات را به دیگران بفروشید و کمیسیون (درصد فروش) خود را بردارید.

3- بلاگر شدن (راه درآمدی: مشاوره،تدریس،تبلیغات)

یکی از بهترین و پرسودترین ایده های کسب درآمد از اینستاگرام،اینفلوئنسری (بلاگر شدن) است که می توانید از راه های مختلف مثل مشاوره ، آموزش ، تبلیغات درآمد کسب کنید.
شما اگر محصول یا خدمات ندارید،میتوانید با تولید محتوا زیاد، با کیفیت، جذاب و مورد نیاز مخاطب، به فالوورهای زیادی دست پیدا کنید.

آموزش اینستاگرام

درنهایت این روش ها مرسوم ترین و بهترین روش های کسب درآمد از اینستاگرام است که میتوانید به نسبت نوع کسب و کارتان یک یا چند روش کسب درآمد را انتخاب نمایید و شروع به کار کنید.

قواعد بازی در اینستاگرام

بعضی از افراد،خیلی تلاش می کنند اما به نتیجه مطلوبی نمی رسند و با خودشان می گویند که اینستاگرام جواب نمی دهد.نه اینطور نیست،چون این افراد قواعد بازی در اینستاگرام را بلد نیستند.
اگر این اصولی که به شما خواهم گفت را رعایت کنید،به شما قول خواهم داد پیج تان به نتیجه مطلوبی خواهد رسید.
برای خواندن مقاله اصول فعالیت حرفه ای در اینستاگرام کلیک کنید.

نکات مهم در آموزش اینستاگرام

برای فعالیت در اینستاگرام بصورت حرفه ای،نباید فقط کار با این اپلیکیشن را یاد بگیرد.بلکه باید با دانش برندسازی شخصی ، تبلیغات اینترنتی و مذاکرات حرفه ای فروش آشنا شوید.
دوستان عزیز،سعی کردم در این مقاله دیدتان را نسب به فعالیت در این اپلیکیشن پولساز تغییر دهم و شما را با نقشه راه موفقیت در اینستاگرام آشنا کنم.
لطفاً پس از دانلود کتاب و خواندن آن،بلافاصله فعالیت خودتان را شروع کنید و اصل استمرار و ثابت قدم بودن را به نحو احسن انجام دهید تا خیلی سریعتر به نتیجه دلخواهتان برسید.

برای دیدن آموزش های بیشتر حتماً صفحه اینستاگرام من را دنبال کنید.
پیج اینستاگرام میلاد اکبری

آموزش جامع اینستاگرام pdf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *