افزایش فالور اینستاگرام

یکی از مباحث مهم در دوره آموزش اینستاگرام،جذب فالوور می باشد.اولین کار برای موفقیت در اینستاگرام،جذب و افزایش فالوور اینستاگرام هدفمند است.اگر فالوور هدفمند جذب نکنید،پیج تان 1 درصد هم رشد نخواهد کرد و تمام تلاش هایتان به هدر خواهد رفت.

دیدگاه اشتباه راجع به تعداد فالور

اکثر صاحبان پیج ها در اینستاگرام به عدد فالورشان نگاه می کنند و می خواهند در کوتاه ترین زمان و با کمترین زحمت به تعداد زیادی فالوور دست پیدا کنند و حاضر هستند برای سریع رسیدن به این هدف هزینه های زیادی بابت تبلیغات پرداخت کنند.اما این را بدانید که تعداد فالوور به هیچ وجه اهمیت ندارد.

با این دید به تعداد فالورتان نگاه کنید که برای مثال اگر 1000 فالوور داشته باشید،هر یک از آنها یک شخص هستند و صرفاً یک عدد نیستند.یعنی شما صاحب یک جامعه علاقه مند در یک سالن 1000 نفره هستید.این سالن را تصور کنید!

اگر با این دید به فالورهایتان نگاه کنید،حتی اگر 10 فالوور هم داشته باشید،سعی می کنید برای ارائه محتوای عالی به آنها تمام حواس و تمرکزتان را بگذارید.

در سال ۲۰۲۰ اینستاگرام به طرز عجیبی روی هوش مصنوعی جدید و قوی خودش کار کرد و توانست فعالیت ربات های افزایش فالور روی پیجهای مختلف را تشخیص داده و خیلی سریع جلوی فعالیت آن پیج ها را بگیرد. به همین خاطر امروزه باید از روش های طبیعی افزایش فالوور استفاده کنیم.

کلیه فالورهایی که به طور طبیعی به پیج شما اضافه میشوند، قطعاً علاقه مند به کار شما هستند و به همین خاطر مشتریان بالقوه شما خواهند بود که باید با روشهای مختلف به مشتریان بالفعل شما (خریدار) تبدیل شوند.

روش های افزایش فالور هدفمند

جذب فالوور بصورت طبیعی

مزایا: رایگان بودن ، هدفمند بودن ، ماندگاری بیشتر فالوورها
معایب: سرعت بسیار کم ، سرمایه گذاری غیر مالی زیاد (انرژی و زمان)

جذب فالوور بصورت پولی (آموزش تبلیغات در اینستاگرام)

مزایا: سرعت بسیار بالا ، دیده شدن بسیار زیاد
معایب: سرمایه گذاری مالی

1– بهترین راه برای افزایش فالوور اینستاگرام : محتوا عالی

سعی کنید در هر بار تولید محتوا برای مخاطبان تان حتماً به فکر نفع مخاطب و ارائه ارزش افزوده به مخاطب باشید تا مخاطب با دیدن پیج شما حس کند چه گنج با ارزشی را پیدا کرده است.
در ضمن اگر محتوایتان عالی باشد،مخاطب با پست های شما تعامل برقرار می کند در نتیجه پست شما وارد اکسپلور می شود و مخاطب های زیادی جذب پیج شما می شوند.

بنظر من مهمترین عامل جذب و افزایش فالور اینستاگرام ، تولید محتوا می باشد.

برای آموزش حرفه ای تولید محتوا با موبایل می توانید روی لینک بزنید

2– ساختن ارتباط موثر

سعی کنید افراد علاقه مند به کسب و کارتان را پیدا کنید.
برای اینکار وارد پیج های مشابه کسب و کار خودتان شوید، به کامنت های فالورهای آن پیج نگاه کنید و به برخی از آنها (نه همه!) پاسخ مرتبط و کمک کننده بدهید و همینطور کامنتهایشان را لایک نمایید.

چرا که این مخاطبان زیر پستی کامنت گذاشته اند که مرتبط با شما بوده و طبیعتاً می توانند مخاطب شما هم باشند و فقط باید جلوی چشم آنها بیایید که این روش یکی از بهترین روشها است.در فرصت های مناسب با ارسال پیامی در دایرکت و یا گذاشتن کامنت های مرتبط با پست های شان و … شروع به ساخت یک ارتباط موثر و عالی با آن افراد کنید.

3- هشتگ

اینستاگرام با استفاده از هشتگ،موضوع پست ها را تشخیص می دهد و آن پست را به کاربران علاقه مند به آن موضوع (مخاطب هدف) نمایش می دهد.پس باید با استفاده از هشتگ های مناسب و مرتبط با موضوع پیج و پست تان کاری کنید که افراد بیشتری از طریق هشتگ ها به پیج شما بیایند و شما را فالو کنند.

جذب و افزایش فالوور اینستاگرام

4- درخواست تبادل تبلیغات برای جذب و افزایش فالوور اینستاگرام

یکی از بهترین همکاری ها این است که شما یک پست از پیج مکمل کسب و کارتان و آن پیج یک پست از شما را استوری کرده و پیجهای یکدیگر را به فالورها معرفی نمایید و نتیجه آن کسب فالوورهای هدفمند و واقعی و عالی خواهد بود.

5– برگزاری مسابقه برای افزایش فالور اینستاگرام

با توجه به ارزش جایزه تان می توانید از مخاطب ها بخواهید در مسابقه شما شرکت و شما را به دوستان خود معرفی کنند.مثلاً میتوانید از مخاطب ها بخواهید یکی از پست های شما را در پیج شان استوری کنند و شما را به دوستان خود معرفی کنند تا در مسابقه 1 میلیون تومانی شما شرکت داده شوند.
با این کار تعداد زیادی از افراد،تبلیغات شما را انجام میدهند و خیلی هم تاثیرگذار می باشد.چون آدم ها به حرف های دوستان خود بیشتر اعتماد دارند.

برای مشاهده آموزش اینستاگرام روی لینک بزنید تا نقشه راه موفقیت در اینستاگرام را جامع و کامل باید بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *