آیا برای پیج اینستاگرام فالوور فیک بخریم یا نه؟

تعداد فالوورهای پیج های اینستاگرام برای بسیاری از کاربران اهمیت دارد و اگر پیجی تعداد فالوور زیادی داشته باشد از نظر کاربران محبوبت تر است و همین موضوع باعث شده تا بعضی از پیج ها به دنبال خرید فالوور فیک باشند،اگر خوب به جوانب این کار فکر کنید،متوجه می شوید ضرر و زیان آن از مزیت هایش بیشتر است.در این مقاله قصد دارم به تاثیرات منفی این کار روی پیج های اینستاگرام بپردازم تا علاقه شما به خرید آن از بین برود.

فالوور فیک چیست؟

بعضی از پیج های اینستاگرام فالوور زیادی دارند اما وقتی به لیست فالوور های آن پیج سر بزنید،می بینید اکثر فالوورهای آن غیر واقعی هستند و هویت واقعی ندارند.
به راحتی و با هزینه کم می توانید این نوع فالوور را برای پیج خودتان خریداری کنید اما با این کار فقط جیب آن افراد را پر پول و ضربه شدیدی به پیج تان وارد می کنید.
باید با تولید محتوا و تبلیغات اصولی اقدام به افزایش فالور اینستاگرام تان کنید که در نهایت منجر کسب درآمد و محبوبیت پیج تان شود.با خرید فالوور فیک نه تنها این اتفاق نمی افتد بلکه نرخ تعامل پیج شما بشدت کاهش پیدا می کند.

معایب

فالوور های فیک اصولاً واقعی نیستند و عملاً پست های شما رو نمیبینند،در نتیجه تاثیر منفی روی میزان نرخ تعامل پست های شما میگذارند،این نکته طبق الگوریتم اینستاگرام باعث دیده نشدن پست های شما در صفحه اکسپلور می شود.
نکته بعدی اینکه طبق الگوریتم جدید اینستاگرام،پست شما در دقایق اولیه انتشار فقط به ۱۰ درصد از فالوورهای تان نمایش داده می شود و اگر فالوورهای فیک شما در آن ۱۰ درصد باشند و تعاملی با پست های شما برقرار نکنند،اینستاگرام پست های شما را به بقیه فالوورها در صفحه اصلی شان نمایش نمی دهد و به مرور زمان هنگام انتشار،به درصد کمتری از فالورهای شما نمایش داده می شود.

فالوور فیک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *