کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام راحت نیست،باید دوره آموزش اینستاگرام را بگذرانید و یکی از ایده های پردرآمدی که در این مقاله گفتم را انتخاب کنید.3 ماه سخت تلاش کنید،محتواهای عالی بسازید،بازاریابی و تبلیغات انجام دهید و محصول یا خدمات تان را بفروشید و به درآمد برسید.اگر سه سال بصورت گیوتینی تلاش کنید،قطعاً به درآمدهای بسیار بالایی خواهید رسید.با من همراه شو تا ایده های خفن برای کسب درآمد از اینستاگرام را به شما معرفی کنم.

قبل از آنکه ایده ها را به شما معرفی کنم،خدمت تان عرض کنم که در حال حاضر اینستاگرام در حوزه بازاریابی با شبکه اجتماعی در ایران حرف اول را می زند و هیچ اپلیکیشنی به اندازه اینستاگرام بازخورد خوبی ندارد.

تمام ایده هایی که در ادامه می بینید بصورت تضمینی شما را به درآمد بسیار بالا می رساند.بنابراین از بابت ایده،خیالتان راحت باشد. ایده ها به همراه توضیحات شان را بخوانید و هرکدوم را که دوست داشتید انتخاب کنید. ایده آل گرا نباشید.یکی از ایده ها را انتخاب و شروع کنید، در طول مسیر،به سمت راه درست هدایت می شوید.

توجه کنید ایده ها رندم انتخاب شده و هیچ ترتیبی ندارد. اینطور نیست که ایده های بالاتر،بهتر یا بدتر از ایده های پایین تر باشند.

فروش کیف و کفش زنانه

به دو دلیل مطمئن هستم که این مورد برای شما پولسازی می کند.
اول اینکه تقاضای این محصولات در اینترنت بسیار زیاد هست و دوم اینکه با توجه به تحقیقاتی که انجام،کسانی که در این حوزه فعالیت میکنند درآمد بسیار بالایی دارند. شما میتوانید بصورت مشارکت در فروش فعالیت کنید. اگر خودتان تولید کننده هستید می توانید بصورت تک فروشی و به تعداد بالا بفروشید، یا خریدار عمده پیدا کنید.یک ایده جالب هم این است که بصورت فرانچایز فعالیت کنید. یعنی شما فقط برندسازی کنید و نمایندگی از سرتاسر ایران بگیرید و بفروشید.

کسب درآمد از اینستاگرام

فروش سنگ ساختمانی

خوشبختانه تامین کننده سنگ ساختمانی در ایران براحتی پیدا می شود. از طرفی حاشیه سود در این حوزه بسیار بالاست. مهمتر اینکه سنگ ساختمانی در فضای مجازی درخواست بسیار بالایی دارد. فقط کافیست، زیبایی سنگها و کاربرد هرکدام را به مخاطب نشان دهید و او را ترغیب کنید به خرید. کسانی که در این حوزه فعالیت می کنند،درآمد بسیار بالایی را تجربه می کنند.

کسب درآمد از اینستاگرام

فروش قهوه

از آنجایی که قهوه حس خوب منتقل می کند و از طرفی مخاطبان پروپا قرص خودش را دارد، اگر در این حوزه قوی فعالیت کنید، مشتریان ثابت زیادی جذب شما خواهند شد. فقط کافیست بدانند شما در کارتان حرفه ای هستید و محصول خوب ارائه می دهید.اطلاعات کسانی که خرید می کنند را در یک برنامه (مثل crm) وارد کنید و بصورت دوره ای با تلفن یا پیامک با آنها ارتباط برقرار کنید و به هر مشتری بصورت مدام العمر بفروشید.

کسب درآمد از اینستاگرام

فروش موبایل

احتمالا سریع،سایت دیجی کالا مثل هیولا جلو چشمتون میاد و سریع میگید،نه،نمی شود با دیجی کالا رقابت کرد.ولی من میخوام به شما بگویم که این سایت هیچ موقع رقیب شما محسوب نمی شود.چرا؟ چون این سایت هزاران محصول می فروشد و تخصصی فعالیت نمی کند ولى شما فقط موبایل. تازه نه تمام موبایلها، فقط سامسونگ یا فقط هوآوی یا آیفون یا … فقط کافیه مردم بدانند شما از نظر اطلاعات موبایل، کاملا بروز هستید و متخصص یک حوزه هستید و ویژگی همه موبایل های یک برند را می دانید و از جدیدترین موبایل های بازار باخبر هستید.آنوقت خیلی راحت به شما اعتماد و از شما خرید می کنند.

فروش عینک آفتابی

حتی میتونید فقط زنانه یا فقط مردانه بفروشید.همیشه یادتان باشد، هر چقدر تخصصی تر کار کنید، مردم راحت تر به شما اعتماد می کنند. از طرفی این مورد چون به جلب توجه و حس خاص بودن افراد مرتبط می شود، ترغیب مخاطبان به خرید خیلی راحتر است.فقط کافیه عکس ها و فیلم های خوب بگیرید و حس زیبایی و خاص بودن را القا کنید. خیلی راحت دایرکت میدهند و تقاضای خرید می کنند.

طراحی و چاپ کارت ویزیت،کاتالوگ و …

همیشه درخواست داشته و داره و خواهد داشت. نیاز به مهارت فتوشاپ و طراحی دارد.اگر بلد هستید،انجامش دهید که خیلی سودآوره، اگر بلد نیستید خیلی راحت میتونید یاد بگیرید.
حتی یک سری سایت ها هستن مثل persiangfx که به شما قالب کاتالوگ و کارت ویزیت لایه باز میدهند. می توانید از این سایت و مشابه آن مدل انتخاب کنید و متن دلخواهتان را ظرف چند دقیقه جایگذاری کنید.

کسب درآمد از اینستاگرام

طراحی اسلاید پاورپوینت

اساتید، دانشجوها، مدرسان آنلاین، بیزنس من ها و افراد مختلف در رشته های مختلف برای ارائه خود از پاورپوینت استفاده می کنند. این افراد برای ساخت پاورپوینت شیک و زیبا حاضرند پول پرداخت کنند.فقط کافیه شما خودتان را متخصص ساخت پاورپوینت معرفی کنید. برای اعتمادسازی، چند پروژه رو بصورت رایگان انجام دهید و آنها را بعنوان نمونه کار نشان دهید و از کافرما فیلم رضایت از کار بگیرید و منتشر کنید. از این به بعد دیگران خیلی راحت اعتماد میکنند و پروژه هایشان را به شما می سپارند تا انجام دهید. اگر کارتان را حرفه ای و در زمانبندی درست انجام دهید،همیشه مشتری ثابت شما خواهند بود.

طراحی سایت با وردپرس

چند روز وقت بگذارید و طراحی سایت با وردپرس رو یاد بگیرید.بعد کتاب الکترونیک با نام «راهنمای سفارش طراحی سایت» بسازید. از کاربران تان اطلاعات تماس شان را بگیرید و در ازای آن،كتاب الکترونیک را برایشان ارسال کنید. اطلاعات عالی در آن آموزش ارائه بدهید که تمام ابهامات مخاطب تان برطرف شود، طوری که عاشق تان شود و به تخصص تان ایمان بیاورند.بعد باهاش تماس بگیرید، ببینید نیازشان چیست؟، راهنمایی کنید و در آخر پیشنهاد بدهید که پروژه طراحی سایت شان را به شما بسپارند.

کسب درآمد از اینستاگرام

فروش لباس مردانه

در فضای مجازی، لباس مردانه در حد لباس زنانه، طرفدار زیادی دارد.حالا اگر بتوانید خودتان را استایلیست لباس مردانه نشان دهید.یعنی چی؟ یعنی راهنمایی شان کنید برای چه جایی چه نوع لباسی بپوشند، برای چه سنی چه نوع لباسی یا چطور ست لباس بزنند و بطور کلی آموزش های حرفه ای ست کردن لباس بدهید. همزمان با آموزش،محصولات تان را هم معرفی کنید.این کار باعث می شود،مردم از شما بخرند.چون پیش خودشان می گویند که علاوه بر اینکه لباس های زیبایی دارد، میداند چه نوع لباسی برای ما مناسب هست و به ما پیشنهادهای خوبی میدهد.

فروش و خدمات کراتین

تقاضا در این حوزه بسیار بسیار زیاد می باشد.پس بلاگر کراتینه مو شوید. زمانی که صحبت کراتین مو شد ،اسم شما در ذهن ها بیاید.بهترین مارک کراتینه مو را معرفی کنید. قیمت کراتینه، عوارض کراتینه و هر چیزی در مورد کراتینه را توضیح دهید.حالا وقت آن است،ایجاد نیاز کنید.محتوا تولید کنید که چرا باید استفاده کنند،چه مزیت هایی دارد. در نهایت با اعتماد به نفس محصول و خدمات خودتان را معرفی کنید و درخواست کنید از شما خرید کنند.

خدمات طراحی عکس

مردم برای پست ها و استوری های اینستاگرام شان، بنر سایت،برای تبلیغات خود یا … طراحی عکس را سفارش میدهند.

اگر شما این مهارت را بلد هستید که چه بهتر. اگر بلد نیستید میتوانید از سایت freepik، قالب های آماد بگیرید و داخل آن متن قرار دهید (البته این مورد هم نیاز به کمی مهارت فتوشاپ دارد)

حالا موزیک دلخواه تان را پلی کنید، برای خودتان قهوه بریزید و شراع کنید به طراحی عکس های مختلف. نمونه کارهای جذاب تان را منتشر کنید،زیر عکس ها بنویسید برای سفارش طراحی عکس،دایرکت بدهند یا روی لینک بایو بزنند و داخل سایت سفارش بدهند. آنقدر سفارش طراحی برای شما میاد که فرصت نکنید جوابگو باشید. اینجاست که فکر اقتصادی تان به شما میگوید،چند تا گرافیک کار استخدام کنید تا برای شما کار کنند. حالا دیگر مشکل تعداد سفارش ندارید و میتوانید درآمدتان را بینهایت افزایش دهید.

ادمینی و تولید محتوای اینستاگرام

اگر بتوانید مدیریت پیج های اینستاگرام را خوب انجام دهید، محتوای خوب درست کنید طوری که صاحب پیج نتیجه بگیرد، میتوانید درآمد بسیار بسیار بالایی را تجربه کنید.

آموزش ببینید و شروع کنید به بازاریابی و پروژه گرفتن.به شما اطمینان میدهم به درآمدی باور نکردنی میرسید.

کرم های دست ساز گیاهی

هرچقدر از تقاضای زیاد این محصولات بگویم کم گفتم.مردم دنبال زیبایی هستند، زیبایی که به سلامتی شان ضرری وارد نکند. کرم های گیاهی اگر توسط افراد متخصص تولید شود، تاثیرگذاری بالایی دارد. خانم ها به این کرم ها اهمیت زیادی میدهند. پس مخاطب هدف شما بیشتر خانم ها هستند.نه اینکه آقایان استفاده نکنند. ولی شما مخاطب هدف تان را خانم ها در نظر میگیرید و اگر آقایان هم خرید کردند که چه بهتر.

 

فروش کیف چرمی

لطفا از همان ابتدا وارد بحث تولید نشوید. اول با یک تولید کننده کار کنید. یعنی محصولات او را بفروشید.بازاریابی کنید، برندسازی کنید و بفروشید. وقتی فروش تان خوب شد و پول تزریق کار شد، وقتی از فروش خیالتان راحت شد، حالا اگر خواستید تولید کنید. ولی ابتدا وارد بازار شوید،با بازار آشنا شوید،بدانید چه مدلی بیشتر درخواست دارد چه مدلی ندارد، خیالتان راحت باشد که محصول تان را میتونی بفروشید، بعد وارد تولید شوید.

کسب درآمد از اینستاگرام

ماسک صورت

ماسک صورت یکی از پرتقاضاترین محصولات داخل اینترنت می باشد.لطفا با یک متخصص حرفه ای ساخت ماسک مو صحبت کنید. به محصول تان باید ایمان داشته باشید،به همین خاطر به شما می گویم باید سازنده یک متخصص حرفه ای باشد. فقط کافیه ۵-۶ نفر از این ماسک های نتیجه گرفته باشند و فیلم شان را در اینستاگرام و سایت تان قرار دهید.حالا دیگران با دیدن نتیجه و رضایت مشتری ها براحتی اطمینان می کنند و از شما خرید می کنند.

کسب درآمد از اینستاگرام

فروش چای ماسالا

مردم تو فضای مجازی به شدت دنبال چای ماسالا هستند. چای ماسالا بسیار خوشمزه و پرخاصیت هست.

در اینستاگرام و وبسایت تان اطلاعات عالی در مورد چای ماسالا قرار دهید. با ویدئو نشان دهید که چقدر خوشمزه هست. زیر پستها میتونید بنویسید که برای سفارش چای، دایرکت بدید یا میتونید سایت تان را با چای ماسالا سئو کنید و برای همیشه از گوگل مشتری جذب کنید و به درآمد ماندگار برسید. (چای ماسالا در گوگل تقاضای بسیار بالایی داره)

 

فروش عسل

فروش عسل هم مثل دیگر ایده ها تقاضای بسیار بالایی دارد. مزیت بسیار مهمی که فروش عسل دارد آن است که کسی که عسل میخرد، همیشه عسل میخرد.بخاطر همین شما هر مشتری که جذب میکنید،می توانید همیشه به آن شخص بفروشید.پس با  فعالیت در اینستاگرام و وبسایت، مشتری جذب کنید و سعی کنید آن مشتری را همیشه برای خودت نگه دارید. با چی؟ با ارتباط مستمر.

کسب درآمد از اینستاگرام

فروش لوازم جانبی گوشی

فروش لوازم جانبی گوشی از فروش گوشی موبایل بیشتر است چون هر شخص یک بار گوشی میخرد و چندین بار برای آن، گلس، کاور و … میخرد. فقط دقت کنید!اگر میخواهید لوازم جانبی بفروشید،از یک نیچ شروع کنید. مثلا فقط کاور موبایل سامسونگ بفروشید یا فقط گلس آیفون. بعد که در آن حوزه شناخته شدید و فروش تان افزایش یافت، میتوانید تنوع محصولات را افزایش دهید.دیجی کالا رقیب شما نیست،چون در همه حوزه ها فعالیت دارد اما شما فقط در یک زمینه و بصورت خیلی تخصصی فعالیت می کنید.

فروش کادو لوکس

مثلا جعبه ای که داخلش پر از گل رز و وسط آن یک گوشی آیفون هست، جعبه گل لوکس یا جعبه ای که داخلش گل و ساعت هست یا …

مخاطبین این حوزه بسیار احساسی عمل می کنند،چون مشتری این محصول را برای هدیه دادن به اعضای خانواده یا دوستانش میخرد و در این موقعیت،خریدار سعی می کند بهترین را انتخاب کند.

همانطور که میدانید مردم با احساس شان خرید میکنند و این کار دقیقا با احساس آدمها درگیر هست. پس اگر دوست دارید در حوزه لوکس فعالیت کنید، فروش کادو لوکس بهترین گزینه می باشد.

برگزاری سمینار

چرا مردم در یک سمینار شرکت میکنند؟ بخاطر شهرت سخنران.

شما میتوانید با یک موضوع جذاب سمینار برگزار کنید و از یک یا چند سخنران برجسته برای سخنرانی دعوت کنید.مردم بخاطر اسم آن شخص براحتی در سمینار شرکت میکنند. سود شما همان مبلغی هست که شرکت کنندگان برای شنیدن حرف های سخنران پرداخت میکنند. هزینه سالن و سخنران را حساب کنید،می بینید در آخر سود خوبی در از این کار نصیب تان میشود.

فروش بازی فکری

با توجه به تجربه ما،بازی فکری تقاضای بالا و فروش خوبی دارد.چرا؟ چون به سرگرمی و افزایش هوش کودک ربط دارد که پدر و مادرها به شدت دنبال پیشرفت کودک شان هستند.پس میتوانیم نتیجه بگیریم فروش بازی فکری با احساس آدمها درگیر می باشد، درخواست بسیار بالایی هم دارد. فقط کافی است میزان سرگرم کننده بودن یا میزان تاثیری که روی هوش کودک دارد را در قالب فیلم و با جزئیات بسیار نشان دهید،در این صورت خرید شان حتمی است.

فروش دکوری

دکوری جستجوی بسیار بالایی در گوگل و اینستاگرام دارد. از طرفی این محصولات جذابیت بصری بسیار بالایی دارند و بخاطر همین اگر ایده های دکوری داخل خانه را در اینستاگرام ارائه بدهید، به شدت بیننده را قلقلک میدهد.فقط باید به مخاطب هدف،ایده دیزاین دکور بدهید تا احساس ایجاد کنید،آنها بخرند.

لباس زیر زنانه

تقریبا همه مردم از خرید لباس زیر خجالت می کشند. فکر میکنم بخاطر همین است که خرید لباس زیر به این حد در اینترنت جستجو دارد، مخصوصا لباس زیر زنانه.

پس از این فرصت استفاده کنید.با تولید کننده صحبت کنید و محصولات شان را بصورت مشارکت در فروش،بفروشید.در اینستاگرام نشان دادن لباس زیر زنانه (درصورتی که چهره معلوم نباشد) مشکلی ندارد.پس هرچه سریع تر اینستاگرام خودتان را راه بیاندازید و این ایده پرمتقاضی را پیاده کنید.

میزان درآمد از اینستاگرام به عوامل مختلفی مثل کیفیت محصول یا خدمت،استراتژی تولید محتوا،طراحی پست ها،نحوه بازاریابی و تبلیغات و … بستگی دارند.

این مقاله به مرور آپدیت می شود و ایده های جدید اضافه می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *