درباره من

میلاد اکبری

میلاد اکبری

من میلاد اکبری هستم متولد خرداد69

  • با مجله تبلیغاتی شروع کردم

از سال 89 به همراه برادرم در محله تهران نو کار طراحی،چاپ و پخش مجله تبلیغاتی با برند خودمان را انجام میدادیم،سود خیلی خوبی هم داشت اما متاسفانه سال 91 افزایش قیمت دلار در کشور داشتیم و همین باعث شد همه هزینه هایمان بالا برود و کار را ادامه ندهیم.

بهم همین خاطر به فکر راه جدید بازاریابی و تبلیغات بودم که هزینه کمتر اما بازخورد بهتری نسبت به مجله تبلیغاتی داشته باشد.در همین دوران با بازاریابی اینترنتی و سئو آشنا و وارد آموزش این حوزه شدم.

  • علاقه ام را پیدا کردم

با ورود به حوزه سئو به اینکار علاقمند شدم و به همراه یکی از دوستانم یک سایت خبری راه اندازی کردم آموزه های خودم را اجرا میکردم و بالاخره نتیجه گرفتم و آن سایت به یک پایگاه خبری مهم در منطقه تبدیل شد و توانستیم مجوز فعالیت از خانه مطبوعات بگیریم.

  • بعنوان وبمستر استخدام شدم

با توجه به ایمانی که به دانش و اطلاعاتم داشتم،سال 95 بعنوان یک وبمستر وارد یک شرکت فروشگاه اینترنتی شدم که توانستم بعد از یکسال،فروش آن شرکت را 8 برابر کنم.

بعد تصمیم گرفتم که کار خودم را بصورت جدی تر ادامه بدهم و دفتر کاری خودم را راه اندازی کنم.

در حال حاضر کارهایی همچون تبلیغات محیطی،طراحی و راه اندازی سایت و انجام سئو،تولید محتوا و مدیریت پیج های اینستاگرام و … در شرکت ما انجام می شود.

اگر به دنبال این هستید که کسب و کارتان را آنلاین کنید و در این حوزه رشد دهید،در این سایت قرار است آموزش علمی و تجربیات خودم را با شما به اشتراک بگذارم.

اینستاگرام میلاد اکبری